Menu Zamknij

Posadzki żywiczne antyelektrostatyczne

Posadzki żywiczne antyelektrostatyczne

Posadzki antyelektrostatyczne to posadzki żywiczne o właściwościach przewodzących. Posadzki te zbierają ładunki elektryczne ze swojej powierzchni i odprowadzają je do uziemienia. Posadzki antyelektrostatyczne stosuje się w pomieszczeniach zamkniętych, pomieszczeniach przemysłowych i magazynowych, gdzie znajdują się czułe urządzenia elektroniczne, materiały łatwopalne, a także w strefach zagrożenia wybuchem Z0, Z1, Z2, Z10 i Z11.
Posadzki antyelektrostatyczne grubości od 1 do 3 mm wykonywane są z barwionej żywicy epoksydowej w wersji gładkiej lub antypoślizgowej. Posiada wiele zalet, do których można zaliczyć przede wszystkim wodoszczelność, ogniotrwałość, a także odporność na ścieranie, na działanie zasad i większości kwasów. Każda z wykonanych posadzek w systemie antyelektrostatycznych poddawana jest badaniom rezystancji upływu. Badania wykonywane są przez profesjonalne firmy, które prawidłowość wykonanej posadzki potwierdzają protokołem, dołączonym do dokumentacji powykonawczej.

Wykonujemy posadzki żywiczne antyelektrostatyczne na terenie całej Polski, a zwłaszcza w naszym regionie – Kraków, Katowice, Gliwice, Częstochowa, Opole, Kielce, Wałbrzych, Tarnów, Bielsko-Biała

 

Nasze realizacje - posadzki antyelektrostatyczne

POLITECHNIKA GDAŃSKA – posadzka w systemie antyelektrostatycznym
Powierzchnia: 870,00m2
Rok 2012

SONEL SA ŚWIDNICA – posadzka w systemie antyelektrostatycznym
Powierzchnia: 1 800,00m2
Rok 2008

SYNTHOS OŚWIĘCIM – posadzka w systemie antyelektrostatycznym
Powierzchnia: 520,00m2
Rok 2009