Menu Zamknij

Posadzki żywiczne zacierane

Posadzki żywiczne zacierane

Posadzki na bazie bezbarwnej żywicy epoksydowej i barwionego, sortowanego kruszywa kwarcowego, typu „kamienny dywan”, zacierane mechanicznie o regulowanym stopniu antypoślizgowości. System ten odporny jest na wodę, tłuszcze, kwasy i inne substancje chemiczne.
Stosowany w przemyśle od maszynowego po farmaceutyczny i tekstylny oraz na drogach transportowych o dużym natężeniu ruchu i dużym obciążeniu (ogromna odporność na ścieranie),a także w pomieszczeniach magazynowych (również w temperaturach ujemnych – w chłodniach). Ten rodzaj posadzki, o  grubości od 2 do 6 mm, znajduje zastosowanie wszędzie tam, gdzie wymagana jest higiena i przeciwpoślizgowość, a więc w zakładach przemysłu cukierniczego, tłuszczowego, fermentacyjnego, w zakładach przetwórstwa owoców i warzyw, w ubojniach, masarniach i kuchniach przemysłowych.

Wykonujemy posadzki żywiczne zacierane na terenie całej Polski, a zwłaszcza w naszym regionie – Kraków, Katowice, Gliwice, Częstochowa, Opole, Kielce, Wałbrzych, Tarnów, Bielsko-Biała

Nasze realizacje - posadzki zacierane

DTW ELEKTRONIKA ZABIERZÓW – System zacierany
Powierzchnia: 1 600,00m2
Rok 2013